About myself

Я люблю знімати весілля, бо, мабуть, немає більше жодної події, рівної по емоціях. І це емоції, які відчувають не тільки наречені, а й їхні батьки, друзі. Саме тому я віддаю перевагу зйомці весільного дня з ранкових зборів нареченої й закінчуючи розрізанням весільного торта, я переконана, що всі моменти цього дня гідні того, щоб залишитись в пам'яті назавжди. 

Cler Raychuk

- Переглянути портфоліо - 

My instagram

Blog

Маланка Фест. Чернівці 2017

Побачити на свої очі свято Маланки, що святкується в Україні напередодні старого Нового року, я мріяла два роки, з того часу, коли в інтернеті мені вперше попався репортаж про це дійство. Я стала слідкувати за подіями, адже кожний регіон України має свої особливості святкування Маланки. Та чи не найяскравіше це відбувається на Буковині – у Чернівцях та в усіх районах і селах області, де з особливою любов’ю і піклуванням ставляться до свого фольклорного надбання. 

 

  - ЧИТАТИ -  

Краків. Штрихи до портрету

Поїздка до Кракова була спонтанною і знову ж пов’язана з питанням візи. Оскільки у паспорті стоїть польський шенген, то першим перетином кордону по правилах має бути польський. Отже, ми вибрали Краків. 

Ми виїхали в ніч на Хелоуїн, 31 жовтня, і були приємно вражені відсутністю машин на кордоні. Ще ніколи кордон не перетинався так швидко. 
Польща зустріла світанком і вітряками. 

 

  - ЧИТАТИ -   

Videos

Contact me

Світлана Райчук
+38 093 143 73 96

clerstudio@gmail.com