LOVE STORY/FAMILY STORY
![Love story/Family story. Головна](https://i.wfolio.com/x/3M5vvVJkz_WYmumtex1Fa50bYJzTF018/gOnPdLDbjV3k-sRHYGh2EL_OYeNbrD0o/qtvl4GmG2aANsFYhB8LsYgu062pT1aBS/sSgTsPu1cQFoCTWKrustlMslg6j1pbkA/O-S3se8enMMGc81_099Ujw.jpg)
— Індивідуальне опрацювання концепції, деталей та локації зйомки.
— 1-2 образи протягом години.
— 30 оброблених фото+весь відзнятий необроблений матеріал.
— Віддача в електронному вигляді на файлообмінник.
— Строки віддачі від 2 тижнів, в залежності від загруженості робочого графіка фотографа.
ВАЖЛИВО!!!
- Час зйомки рахується з моменту домовленості. Запізнення на зйомку враховується як робочий час фотографа. Якщо ви запізнилися і зйомка проходить менше за обговорений час, вартість лишається як за 1 годину роботи фотографа, бо за цей час мені потрібно віддати ту ж кількість матеріалу, що й за повну зйомку. Тобто я працюю набагато швидше, не забуваючи про ваш комфорт, якість матеріалу і його кількість.
- За участь у зйомці більше ніж 3-х дорослих осіб доплата +30 процентів.
- Термінова обробка, а також додаткова обробка фото 100 грн/1шт.
- Віддача необробленого фото у форматі джипег БЕЗКОШТОВНО.
- Що стосується ретуші - я за природні фото, де ви впізнаєте себе на фото. Звичайно, я приберу дрібні прикрі моменти (прищик, подряпину і тд), але я не роблю пластмасову ретуш, де тільки ніздрі і можливо розглянути.
- Обробку фотографій я роблю, керуюся власним смаком і перевагами. Складна ретуш (помітні косметичні дефекти, корекція фігури, зміна заднього плану і тд) НЕ ПРОВОДИТЬСЯ за замовчуванням, і в особливих випадках оплачується окремо.
- Претензії щодо фото не приймаються, оскільки був витрачений час на фотозйомку і на обробку у повному обсязі.