Галина Товт / Рівне

 

Сьогодні забрала фотографії, дуже дуже вас вдячні бо фотографії пречудові, я насправді довго вибирала фотографа бо мала певне уявлення про те, які мають бути наші фото і дуже рада шо обрала саме вас :)
Дякуємо вам!  

Катя Дергун / Рівне

 

Светочка, ми безмежно вдячні Вам за ці прекрасні фото!!! Ви просто супер пупер, ми дуже щасливі, Ви майстер своєї справи) ми будемо дивитися ці круті фото все життя, за що Вам дуже вдячні! ДЯКУЄМО!

Альона Антончик / Рівне

 

Дуже Вам вдячні за такі чудові фото! Ви просто надзвичайний фотограф!Любите свою справу і виконуєте все на 100000%
Ми дуже задоволені!!!

Оксана Зарічнюк / Рівне

 

Львів, надзвичайне місто, романтична атмосфера, і найкраща фотограф поряд з нами. Дуже дякую Світлано, за теплі спогади на наших світлинах. 

Роман Кулішов / Вінниця

 

Дорогенька, вельми дякуєм за фотографії ;) Чудові емоції, переживання будуть з нами тепер на завжди;) Дякую також за альбомчик, дуже мило було :) А ще б ти бачила реакцію дружини коли вона дивилась фотографії. Сльози щастя? Да легко!) Дуже тобі дякуєм ще раз!) 

Юліана Поперечна / Броди

 

Дуже дякуємо за таку роботу!! Ви супер!!;) було приємно з Вами мати справу)

Андрій Сорока / Ковель

 

Величезне ДЯКУЮ хочемо висловити Світлані Райчук!   Це фотограф від Бога!) Дякуєм за кожний зловлений момент, за кожну емоцію! Ми отримали массу задоволення від проведеної фотосесії ) Фото нашого весілля перевешили всі сподівання! Надіємося що це не остання наша фотосесія.  

Оксана Бондарчик / Київ

 

Света, вы - чудо! И невероятный талант! Скажу честно, в конечном итоге, я все-таки увидела, что макияж был немножко не "мой", но фотки настолько замечательные, что мне уже неважно, какого оттенка у меня тени и помада ))) Насколько у вас получилось завпечатлеть эмоции. И наши, и гостей. Даже мама сказала, что не видела, как вы ее снимали, она бы ни за что на свете не дала себя сфотографировать, когда она плачет. а тут такое трогательное фото получилось... Сессия с родителями вообще восторг. Как?? Как у вас ТАК получается???
От меня и от всех нас вам большое  [❤]  !
СПАСИБО!!!
Я все еще надеюсь, втиснуться в ваш плотный график на лав-стори. Я теперь поняла, что значит настоящая фотография! ))
Удачи вам, неиссякаемой музы и бесконечного удовольствия от того, что вы делаете.
Можно вас обнять виртуально? :)

Додати відгук

comments powered by HyperComments